Vážení čtenáři, přinášíme Vám květnové číslo časopisu A-Z ELEKTRO v době začínajícího rozvolňování koronavirových opatření. Budeme rádi když si i v tomto čísle, obsahujícím mnoho technických novinek najdete to, co Vás zajímá.

Vážení čtenáři, další číslo 12. ročníku, které si máte možnost přečíst, se k Vám dostává v době vrcholících opatření v boji proti covidu 19. Doufám, že Vám listování v časopisu, příp. prohlídka webových stránek přinese trochu uvolnění od starostí, které nám každý den přináší.

Vážení čtenáři, dostává se k vám první číslo časopisu roku 2021. Všichni jistě doufáme, že tento rok bude odlišný od toho minulého, a to hlavně ve zdravotní situaci. Životy nás všech se dostanou tam, kde to všichni z let minulých známe.

Vážení čtenáři, všichni zažíváme novinky, které omezují náš životní styl, na který jsme byli po dlouhá leta zvyklí. Nicméně nejdůležitější je přežít vše ve zdraví a těšit na na příští rok, kdy už snad vzhledem k vývoji očkovacích látek se dostane nebezpečný vir plně pod kontrolu.

Vážení čtenáři, dostává se Vám do rukou další číslo časopisu, vycházejícího v období změn, které v mnoha ohledech zasahují do života nás všech. Postupně se sice rozeběhly i pozastavené výrobní linky, lidé se navrátili z domova ke své práci v podnicích.

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO červenec / srpen 2021

Letní číslo časopisu již vychází v době stabilizace prostředí, kdy jsme byli nuceni naučit se žít s covidem v zádech.