A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_06_2018_titulPoslední vydávané číslo časopisu přináší novinky a zajímavostí z různých oborů, které se dotýkají každého z nás. Nejobsáhleji je zastoupena společnost Siemens s články navazujícími na trend dnešní doby - velkokapacitní bateriové akumulační systémy.

prolistovat

Dostupné číslo k prolistování

az_05_2018_webVeletržní číslo časopisu je věnováno hlavně nejvýznamnějšímu veletrhu v Česku a přináší ukázky novinek a zajímavostí vystavujících společností. Dále jako vždy se články dotýkají nových témat v elektrotechnice, automatizaci a robotizaci.

prolistovat
ela_logo
Banner

Novinky

Představení nového speciálního konfigurátoru energetických řetězů

ÖLFLEX® CONNECT CHAIN KONFIGURÁTOR - Správný návrh energetického řetězu není vždy snadným úkolem. Nový LAPP online konfigurátor ÖLFLEX® CONNECT CHAIN tento úkol velmi urychluje a usnadňuje: je jednoduchý, rychlý a jasný

 
iTENDO – regulace obráběcího procesu v reálném čase

Hydraulický upínač iTENDO monitoruje proces obrábění přímo na nástroji a umožňuje regulaci řezných parametrů v reálném čase.

 
Rockwell Automation a PTC nabízí společnou podporu digitální transformace napříč průmyslovými podniky

 Nový software FactoryTalk InnovationSuite s technologií PTC pomáhá urychlit  naplňování strategie digitální transformace a zvýšit produktivitu zjednodušením složitých procesů průmyslových podniků

 
Umělecké instalace společnosti PRAKAB

Na konferenci v Nové budově Národního muzea dnes umělec Jiří David seznámil přítomné se vznikem své umělecké instalace, která vznikla při příležitosti prvního použití nově vyvinutých speciálních kabelů společnosti PRAKAB při rekonstrukci historické budovy Národního muzea.

 

Facebook

A-Z ELEKTRO listopad / prosinec 2017
Autor: redakce časopisu
26. Listopad 2017 16:06
PDF Tisk Email

AZ_elektro_6_2017_webPoslední vydávané číslo časopisu Vám, tak jako předcházející čísla přináší pohled na technické novinky a technologické trendy jak je vidí přední firmy v elektrotechnice, automatizaci a robotice.

Prolistovat

Redakční články vám přiblíží budoucnost elektromobility, jak si je ve svých automobilech představuje Elon Musk s jeho Teslou a také UBER.

 
helukabel