A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_06_2018_titulPoslední vydávané číslo časopisu přináší novinky a zajímavostí z různých oborů, které se dotýkají každého z nás. Nejobsáhleji je zastoupena společnost Siemens s články navazujícími na trend dnešní doby - velkokapacitní bateriové akumulační systémy.

prolistovat

Dostupné číslo k prolistování

az_05_2018_webVeletržní číslo časopisu je věnováno hlavně nejvýznamnějšímu veletrhu v Česku a přináší ukázky novinek a zajímavostí vystavujících společností. Dále jako vždy se články dotýkají nových témat v elektrotechnice, automatizaci a robotizaci.

prolistovat
ela_logo
Banner

Novinky

Rockwell Automation a PTC nabízí společnou podporu digitální transformace napříč průmyslovými podniky

Nový software FactoryTalk InnovationSuite s technologií PTC pomáhá urychlit naplňování strategie digitální transformace a zvýšit produktivitu zjednodušením složitých procesů průmyslových podniků

 
Umělecké instalace společnosti PRAKAB

Na konferenci v Nové budově Národního muzea dnes umělec Jiří David seznámil přítomné se vznikem své umělecké instalace, která vznikla při příležitosti prvního použití nově vyvinutých speciálních kabelů společnosti PRAKAB při rekonstrukci historické budovy Národního muzea.

 
Doporučujeme návštěvu konference Lasery + optika

 Lasery i optické přístroje jsou součástí stále většího počtu průmyslových aplikací, a to jak v oblasti zpracování kovových, tak i nekovových materiálů. Během následujících 4 let je navíc očekáván 20% roční nárůst využívání laserových zařízení v průmyslové výrobě.

 
Emparro ACCUcontrol udržuje stroje při životě

 U strojů a zařízení není mnoho problémů, které by byly nepříjemnější (a dražší) než neplánovaný výpadek. UPS modul Emparro ACCUcontrol společnosti Murrelektronik, který doplňuje výkonný napájecí systém Emparro, udržuje stroje při životě při výpadku síťového napájení přepnutím na bateriový provoz bez přerušení.

 

Facebook

A-Z ELEKTRO leden / únor 2018
Autor: redakce časopisu
20. Únor 2018 14:21
PDF Tisk Email

az_elektro_01_2018

První číslo časopisu představuje zajímavé novinky a technologické trendy z letošního veletrhu CES v Las Vegas.

Prolistovat

Chceme Vás také upozornit na významné veletrhy v zahraničí a v České republice které se konají v březnu tohoto roku.

Jako vždy se věnujeme novinkám v informačních a komunikačních technologiích, softwaru, automatizaci a robotizaci, elektroinstalacích, osvětlení a přístrojové technice.

 
helukabel