A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_06_2018_titulPoslední vydávané číslo časopisu přináší novinky a zajímavostí z různých oborů, které se dotýkají každého z nás. Nejobsáhleji je zastoupena společnost Siemens s články navazujícími na trend dnešní doby - velkokapacitní bateriové akumulační systémy.

prolistovat

Dostupné číslo k prolistování

az_05_2018_webVeletržní číslo časopisu je věnováno hlavně nejvýznamnějšímu veletrhu v Česku a přináší ukázky novinek a zajímavostí vystavujících společností. Dále jako vždy se články dotýkají nových témat v elektrotechnice, automatizaci a robotizaci.

prolistovat
ela_logo
Banner

Novinky

Představení nového speciálního konfigurátoru energetických řetězů
ÖLFLEX® CONNECT CHAIN KONFIGURÁTOR - Správný návrh energetického řetězu není vždy snadným úkolem. Nový LAPP online konfigurátor ÖLFLEX® CONNECT CHAIN tento úkol velmi urychluje a usnadňuje: je jednoduchý, rychlý a jasný.
 
iTENDO – regulace obráběcího procesu v reálném čase

Hydraulický upínač iTENDO monitoruje proces obrábění přímo na nástroji a umožňuje regulaci řezných parametrů v reálném čase.

 
Rockwell Automation a PTC nabízí společnou podporu digitální transformace napříč průmyslovými podniky

 Nový software FactoryTalk InnovationSuite s technologií PTC pomáhá urychlit  naplňování strategie digitální transformace a zvýšit produktivitu zjednodušením složitých procesů průmyslových podniků

 
Umělecké instalace společnosti PRAKAB

Na konferenci v Nové budově Národního muzea dnes umělec Jiří David seznámil přítomné se vznikem své umělecké instalace, která vznikla při příležitosti prvního použití nově vyvinutých speciálních kabelů společnosti PRAKAB při rekonstrukci historické budovy Národního muzea.

 

Facebook

A-Z ELEKTRO září / říjen 2017
Autor: redakce časopisu
04. Říjen 2017 19:46
PDF Tisk Email

az_elektro_052017_webVydávané číslo časopisu Vás, prostřednictvím vystavujících společností zve na MSV 2017 V Brně a na veletrh INTERTOOL 2018 ve Vídni.

Prolistovat

Představuje úspěchy českých vědců a jako vždy přináší pohled na technické novinky a trendy.

Redakční články vám přiblíží nejzajímavější novinky na veletrhu IFA v Berlíně a poskytne pohled na novodobou éru elektromobilů vycházejících z plánů velkých automobilek.

 
helukabel