A-Z Elektro

Aktuální číslo v prodeji

az_06_2018_titulPoslední vydávané číslo časopisu přináší novinky a zajímavostí z různých oborů, které se dotýkají každého z nás. Nejobsáhleji je zastoupena společnost Siemens s články navazujícími na trend dnešní doby - velkokapacitní bateriové akumulační systémy.

prolistovat

Dostupné číslo k prolistování

az_05_2018_webVeletržní číslo časopisu je věnováno hlavně nejvýznamnějšímu veletrhu v Česku a přináší ukázky novinek a zajímavostí vystavujících společností. Dále jako vždy se články dotýkají nových témat v elektrotechnice, automatizaci a robotizaci.

prolistovat
ela_logo
KNX se sídlem v Bruselu zahajuje prodej licencí nového softwaru ETS
Autor: Administrator
20. Březen 2017 00:00
PDF Tisk Email

Mezinárodní asociace KNX se sídlem v Bruselu zahajuje prodej licencí nového softwaru ETS Inside určeného pro projektování nastavování a obsluhu KNX systémových instalací přes tablety s operačním systémem Android nebo iOS anebo přes zařízení s operačním systémem Windows 10.

KNX národní skupina České republiky bude s tímto softwarem seznamovat všechny zájemce především během následujících akcí:

  1. Kurs práce s ETS Inside dne 5. 4. 2017 od 8:00 h v prostorách VŠB Technické univerzity v Ostravě – maximální počet účastníků: 35 osob. Účastníci budou seznámeni s jednoduchým postupem práce s tímto softwarem a budou si moci odzkoušet ovládání KNX instalace z vlastních chytrých telefonů či tabletů. Registrace účastníků prostřednictvím níže uvedených webových stránek.
  2. Kurs práce s ETS Inside dne 19. 4. 2017 od 9:00 h v prostorách VUT FEKT v Brně – maximální počet účastníků: 30 osob. Účastníci budou seznámeni s jednoduchým postupem práce s tímto softwarem a budou si moci odzkoušet ovládání KNX instalace z vlastních chytrých telefonů či tabletů. 
Registrace účastníků prostřednictvím níže uvedených webových stránek.
  1. https://registration.knx.org/en/ets-inside-product-launch-technical-university-of-ostrava
  2. https://registration.knx.org/en/ets-inside-product-launch-technical-university-in-brno

Všechny uvedené akce jsou určeny pro každého, kdo má zájem o systémové (tzv. inteligentní či chytré) instalace, ať již z profesního hlediska, nebo kvůli získání informací o možnostech systému.

 
helukabel