Objevte nové funkce, získejte tipy pro konstrukční práce a jednoduše pracujte efektivněji: s kurzy eLearning společnosti EPLAN uživatelé překonávají své dosavadní hranice.

Společnost EPLAN, poskytovatel řešení, dodává svým uživatelům po celém světě hodnotný obsah školení, a to až v šestnácti jazycích včetně češtiny. Všechny e-learningové kurzy EPLAN eLearning splňují mezinárodní standardy a plně se přizpůsobují daným lokalitám, což je odlišuje od mnoha jiných kurzů. Zcela novým přírůstkem je pak kurz EPLAN Update Training 2024, který usnadňuje uživatelům začátek práce s novou verzí softwaru a představuje nové funkce, jako jsou např. výpočetní funkce přímo ve vlastnostech bloků.

E-learningové kurzy mají formu samostudia, která zákazníkům velmi vyhovuje, a proto je stále rozšířenější. Firma EPLAN, poskytovatel řešení, v souladu se svým zaměřením na zákazníky, od roku 2020 do této oblasti významně investuje a poskytuje řadu e-learningových kurzů, které jsou dostupné na www.eplan.com. Dr. Dusko Lukac, vedoucí odborného vzdělávání EPLAN, vysvětluje: „Naším cílem je, aby naši uživatelé pracovali se softwarem EPLAN co nejefektivněji. Aktualizačním školením ve formátu eLearning jim představujeme nové funkce softwaru. Naše zkušenosti ukazují, že když uživatelé software plně využívají, mají také největší úspěch v plánování projektů a konstrukčních pracích.“

Eplan Platform 2024 1

Naučte se používat novou verzi EPLAN Platforma 2024

Verze EPLAN Platforma 2024 je k dispozici od září 2023 a uživatelé vyjadřují velký zájem seznámit se s jejími novými funkcemi. Nový e-learningový kurz EPLAN Update Training 2024 má osmnáct jednotlivých modulů a poskytuje cennou podporu pro klíčové inovace – například pro matematické výpočty vlastností bloků v EPLAN. Ty například umožňují provádět statistická srovnání nebo určit vhodné jisticí prostředky. V aktuálních modulech kurzů eLearning pro verzi EPLAN Platforma 2024 jsou řešena i další témata, která jsou rozdělena do následujících šesti tematických oblastí:

  • uživatelské rozhraní (snadnější použití),
  • vlastnosti bloků (komplexní výpočty),
  • svorky (optimalizovaný editor svorek),
  • PLC (vylepšení symbolických adres),
  • EPLAN Platforma (optimalizace v nové verzi),
  • EPLAN Pro Panel (výpočet celkové hmotnosti rozváděčů, navigační kostka a další).

Důležité znalosti za pouhých 45 minut

Jak vypadají e-learningové kurzy? V úvodní části jsou vysvětleny nové funkce. Poté následuje hlubší a podrobnější výklad o plánování projektů a konstruování v platformě EPLAN. Pomocí krátkého kvízu na konci každého modulu se pak účastníci ujistí, že tématu porozuměli. Pokud jde o čas, uživatel stráví u každého modulu v průměru 30 až 45 minut.

Eplan Platform 2024 2

Mezinárodní normy jsou standardem

Dosud je k dispozici asi 1 500 kurzů EPLAN eLearning, a to až v šestnácti jazycích včetně češtiny. A co je jedinečné, veškerý obsah je vždy plně přizpůsobený dané lokalitě! Uživatelé se tedy nemusí zdržovat čtením titulků s překladem – místo toho získají rovnou obsah kurzu v konkrétním jazyce. Stručné, interaktivní výukové moduly, v duchu mezinárodních standardů, zajišťují rychlý úspěch uživatelům po celém světě.
Přístup je zcela zdarma pro uživatele s předplatným, stejně jako pro lektory a studenty, kteří jsou zapojeni do programu EPLAN Education. Uživatelé se mohou jednoduše přihlásit na webové stránce www.eplan.com a spustit příslušný kurz EPLAN eLearning.

Více najdete na: www.eplan.com

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO květen/červen 2024

Vážení čtenáři, dostává se vám k pročtení další číslo časopisu. Vychází po největším elektrotechnickém veletrhu v ČR,...

Nejčtenější články