Společnost Netatmo, která se specializuje na chytrou spotřební elektroniku pro bezpečnější a pohodlnější domov, oznamuje, že produkt inteligentní interiérové kamery (z řady Welcome) je nově kompatibilní s Apple HomeKit.


Díky automatickým aktualizacím firmwaru mohou nyní uživatelé ovládat domácí kameru hlasem, přímo prostřednictvím hlasového asistenta Siri. Platí to pro všechny inteligentní interiérové kamery společnosti Netatmo, včetně těch, které již byly zakoupeny.
Naší prioritou je poskytnout uživatelům spolehlivé a dobře fungující produkty. S pomocí pravidelných aktualizací softwaru zajišťujeme ty nejlepší služby našim stávajícím i novým zákazníkům. Všechny naše inteligentní interiérové kamery, včetně těch, které již byly zakoupeny, mohou těžit z přechodu na HomeKit,“ vysvětluje zakladatel a generální ředitel společnosti Fred Potter.
Inteligentní interiérová kamera s technologií rozpoznávání obličejů se naučí známé tváře a dokáže k nim přiřadit i jména. Uživatele smartphonu upozorní v případě, že detekuje cizince tak, že pošle obrázek neznámého obličeje spolu s videem.

netatmo 1

HomeKit pro ještě lepší zážitek z chytré domácnosti

S HomeKit mají uživatelé prostřednictvím hlasového příkazu přístup k živému streamu z inteligentní interiérové kamery. Mohou požádat Siri, aby jim ukázala obývací pokoj, nebo jinou místnost, kde byla kamera nainstalována.
Apple HomeKit nabízí pohodlnou a intuitivní komunikaci s objekty chytré domácnosti. Uživatelé mohou vytvářet vlastní scénáře pro připojení inteligentní interiérové kamery k jiným zařízením chytré domácnosti. Senzory kamery umožňují uživatelům nastavit podmínky tak, aby se při detekci známé osoby rozsvítila světla a zase zhasla, když osoba opustí místnost.

netatmo 2

Cena a dostupnost

Doporučená cena inteligentní interiérové kamery je 5999 CZK. Výrobky Netatmo je možné zakoupit například prostřednictvím e-shopů na www.netatmo.com, www.alza.cz a dalších.

O společnosti Netatmo

Společnost Netatmo se specializuje na chytrou elektroniku. Vyvíjí intuitivní a designovou spotřební elektroniku, která uživatelům nabízí bezpečnější, zdravější a pohodlnější domov. Chytrá řešení přináší i do privátní sféry. Svého cíle dosahuje Netatmo dodržováním čtyř závazků, které tvoří DNA společnosti.

  • Současný design: žádná zastarávání
  • Soukromí: garantujeme ochranu dat
  • Užitečnost a spolehlivost: naše produkty usnadňují život
  • Ohleduplná upozornění: oznámení posíláme jen když je to opravdu důležité

netatmo 3

Od roku 2012 uvedla společnost Netatmo na trh třináct zařízení a příslušenství, které splňují hlavní požadavky chytré domácnosti. Nabízí různá řešení pro automatizaci domova a usnadňuje život od svého prvního produktu v roce 2012 po současnost. Ve spolupráci s předními značkami ve stavebnictví rozvíjí Netatmo možnosti integrace inovativního řízení chytré domácnosti do infrastruktury obytných domů. Díky této strategii Netatmo přináší do bydlení nové zážitky a jednoduchost.
Netatmo, stejný domov, jen chytřejší.

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO březen/duben 2024

Rozšířené veletržní číslo časopisu se věnuje jako vždy v tuto dobu pozvánkám na stánky společností vystavujícím na...