Díky novému systému řadových skříní VX25 lze nyní snadno a bezpečně vyrobit nízkonapěťové rozváděče v souladu s normou IEC EN 61439.

To znamená, že tento systém lze využít pro centrální a kompaktní rozvodné systémy s proudem až 2100 A, prostřednictvím přípojnicového systému "VX25 Ri4Power 185 mm". Jako distribuční rozváděč lze použít VX25 Ri4Power ISV.

VX25 Ri4Power 185 mm je systém pro výrobu bezpečných nízkonapěťových distribučních a řídících rozváděčů s ověřováním konstrukce v souladu s normou IEC EN 61439. Může být optimálně integrován do systému řadových skříní VX25. Standardizované instalační sady pro každou šířku skříně usnadňují montáž, zejména proto, že není třeba vyvrtat otvory. Ostatní systémové komponenty obou systémů lze rychle a snadno integrovat pomocí instalačních sad.

rozvadec 2022 2

Systém VX25 Ri4Power 185 mm splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky díky konstrukci a použití komponent pro odpojení a spínání nezávislé na obsluze. Osvědčená technologie adaptérů umožňuje snadnou instalaci kompaktních jističů a vypínačů. 185 milimetrový systém se snadno sestaví díky komfortnímu výběru výrobků a softwaru Rittal Power Engineering.

Podobně je VX25 připraven pro moduly VX25 Ri4Power ISV, distribuční skříně tak mohou být nasazeny v technologii průmyslových budov. Rittal poskytuje speciální instalační sady, aby tyto moduly mohly být snadno instalovány uvnitř rozváděče. Systém je v souladu s normou IEC EN 61439 a obsahuje certifikát ověřování návrhu. Testované kombinace rozváděčů VX25 a modulů umožňují vyšší kategorie ochrany. Distribuční rozváděč může být také integrován do standardních rozváděčů z nerezové oceli VX25 pro prostředí s obzvláště těžkými provozními podmínkami. Modulární návrh lze snadno a rychle naplánovat pomocí softwaru Rittal Power Engineering.

rozvadec 2022 1

Velké množství výhod systému řadových skříní VX25 pomůže při výrobě testovaných nízkonapěťových řídících a distribučních rozváděčů. Nový systém řadových skříní Rittal VX25 nabízí značnou přidanou hodnotu díky svým technickým vlastnostem, snadné montáži a vysokému stupni bezpečnosti.

Více na www.rittal.cz

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO květen/červen 2024

Vážení čtenáři, dostává se vám k pročtení další číslo časopisu. Vychází po největším elektrotechnickém veletrhu v ČR,...