S novými Chytrými sondami testo je měření pro VAC, chladírenské a topenářské řemeslníky mnohem mobilnější než kdykoliv předtím.

Vzhledem k tomu, že kompaktní měřicí přístroje lze obsluhovat bezdrátově pomocí vlastního chytrého telefonu nebo tabletu, je možné je pohodlně přepravovat v praktickém kufru testo. Díky tomu máte veškerou svou měřicí techniku vždy s sebou a připravenou po ruce. Všechna naměřená data jsou přenášena přímo na bezplatnou aplikaci Chytré sondy testo (testo Smart Probes) a pomocí mobilního koncového zařízení je možné je vyčíst, vytvořit z nich zprávu a přímo odeslat e-mailem. A aplikace dokáže mnohem více: díky praktickým nabídkám měření a speciálním funkcím se Váš chytrý telefon změní na datové centrum měření a zefektivní tak Vaši práci. Vítejte ve světě digitální měřicí techniky.

chytre sondy 2019 2

Aplikace Chytré sondy testo: - jedna aplikace - osm měřicích přístrojů - mnoho výhod.

  • Bezdrátový odečet naměřených hodnot chytrým telefonem nebo tabletem - dokonce i v určité vzdálenosti od měřicího přístroje.
  • Zobrazení až šesti chytrých sond současně.
  • Aplikace rychle vizualizuje změny naměřených hodnot - graficky nebo v tabulce.
  • Přednastavené nabídky pro konkrétní použití, včetně: automatického výpočtu teplot odpařování a kondenzační teploty, stejně jako přehřátí a podchlazení; měření objemového průtoku v potrubí / na vyústkách; bezkontaktní infračervené měření teploty s rychlou obrazovou dokumentací včetně naměřených hodnot a označení bodu měření.
  • Zprávy naměřených dat mohou být podloženy aplikací vytvořenými obrázky a okamžitě odeslány jako PDF nebo Excel.

Nové - vylepšená obsluha.

Chytré sondy testo kombinují profesionální měřicí techniku s pohodlnou obsluhou. Ta začíná jejich velikostí - každý z kompaktních nástrojů se snadno vejde do kapsy kalhot, a není problém mít několik chytrých sond všude s sebou v chytrém kufru.

Používání aplikace na Vašem chytrém telefonu, obsluha a dokumentace jsou hračkou. Všechny ostatní funkce, které výrazně zvyšují pohodlí při měření, můžete je objevit sami.

chytre sondy 2019 1

Více flexibility

Nové chytré sondy testo 115i, testo 605i a testo 549i mají rozšířený dosah Bluetooth až na 100 metrů. S teleskopem pro testo 405i se dosah Vašeho měření prodlouží o 400 mm při měření ventilačních potrubí.

Lepší manipulace

Měření na ventilačních systémech je pohodlné s ohebnou sondou nového testo 605i. Tenčí měřicí špička je ideální pro menší měřicí otvory a stabilní magnetický držák zajišťuje ještě bezpečnější přichycení. Připojení nového testo 549i je nakloněno o 45 ° pro snadnější montáž.

chytre sondy 2019 3

Vyšší přesnost

Červený laser automaticky označí místo měření infračerveného teploměru testo 805i. To Vám umožní vidět, co přesně měříte - a co ne. Mimochodem: tuto značku vidíte také ve zprávě, kterou vytvoříte pomocí aplikace Chytré sondy testo.

Více informací na: www.testo.cz

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO březen/duben 2024

Rozšířené veletržní číslo časopisu se věnuje jako vždy v tuto dobu pozvánkám na stánky společností vystavujícím na...