Rychlou a bezchybnou konstrukci vysoce výkonných montážních linek a zařízení um-ožňuje nový online konfigurátor firmy SCHUNK pro montážní automatizaci. Kompletní Pick & Place konstrukce mohou být intuitivně konfigurovány nástrojem, který využívá technologii .


eCATALOGsolutions od CADENAS. Místo toho, aby se tedy složitě stahoval každý jednot-livý díl a manuálně kombinoval pro vytvoření Pick & Place systému, může být nyní kom-pletní sestava komfortně stažena jedním kliknutím ve všech dostupných CAD-formátech (volitelně 2D nebo 3D). S minimálními konstrukčními a montážními náklady mohou být realizovány různé konstrukční varianty. Inteligentní kombinatorická logika přitom zajistí, aby mohly být realizovány jen takové konfigurace, které jsou technicky a mechanicky možné. Konfigurátor nabízí konstruktérům a vývojářům přístup k více než 10 000 možným kombinacím celosvětově největšího modulárního programu pro vyso-kovýkonnou montáž. Ať pneumatické nebo elektrické, modulární či kompaktní, flexibilní nebo jednoduché – program zastřešuje všechny myslitelné požadavky montážní auto-matizace. Již v prvním kroku obsahuje vše pro montážní automatizaci významných chapadel a lineárních modulů SCHUNK, stejně jako kompletní portfolio pilířů a základen. K tomu obsahují individuálně generované kusovníky veškeré potřebné normované díly, jako středicí prvky a šrouby.

konfigurator

Online kofigurátor (německy/anglicky) naleznete k dispozici zdarma na http://schunk.partcommunity.com. Na vyžádání dodává SCHUNK montážní sestavy vytvořené v online konfigurátoru kompletně smontované a připravené k okamžitému uvedení do provozu.

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO květen/červen 2024

Vážení čtenáři, dostává se vám k pročtení další číslo časopisu. Vychází po největším elektrotechnickém veletrhu v ČR,...