Závěsná svítidla Lina80 od společnosti Halla vyhrála na odborné konferenci Světlo v praxi hlavní cenu jako Novinka ve světle.

Cílem této soutěže je ocenit nápad, který zefektivní práci světelných techniků, zjednoduší užívání koncového zákazníka, předloží nový pohled na problematiku osvětlování a zejména povede k úspoře energie.

halla lina 1

Lina80 představuje elegantní klasiku lineárních svítidel s mikroprismatickým krytem, která padnou téměř každému prostoru. Disponuje dokonalým krytím spojů, které zabraňuje průsvitu, a nabízí přímo-nepřímé vyzařování s výbornými světelnými parametry jako je například měrný výkon 132 lm/W.

Svítidla Lina80 využívají unikátní montážní systém L-Click. Pomocí něj se světelný modul jednoduše zasadí/zacvakne bez montážního nářadí do profilu. Tento systém nejen výrazně ušetří čas, ale i náklady na montáž. Podstatně se také snižuje pravděpodobnost poškození LED zdrojů při instalaci.

halla lina 2

S technologií Tunable White nastavíte teplotu bílé barvy podle denní doby. Svítidlo tak poskytuje optimální světlo, při kterém se lépe zaměříte a soustředíte na práci. Osvětlení Lina80 s možností propojení do nekonečných linií je ideálním řešením pro kanceláře, obchodní, společenské či kulturní prostory, domácnosti i restaurace.

Více na: https://www.halla.cz/lina80-2

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO březen/duben 2024

Rozšířené veletržní číslo časopisu se věnuje jako vždy v tuto dobu pozvánkám na stánky společností vystavujícím na...

Nejčtenější články