Premiéra SCHUNK Expert Days on Service Robotics: Od 27. do 28. února 2019 se poprvé koná přední sympozium aplikované servisní robotiky v dánském městě Odense.

Toto třetí největší dánské město se za poslední roky vyvinulo v evropské centrum servisní robotiky.

expert days 1

Význam spolupráce člověka s robotem v průmyslu razantně roste. Na SCHUNK Expert Days v Odense získají návštěvníci kompletní přehled o aktuálních trendech v servisní robotice.
Pod heslem „Towards Open Robotics" slibují v pořadí již jedenácté Expert Days kompletní přehled aktuálních technologií, otázek a trendů servisní robotiky. Mezi řečníky budou mimo jinými Thomas Pilz, ředitel německé firmy Pilz, specialisty na automatizaci a bezpečnost; Niels Jul Jacobsen, obchodní ředitel dánské společnosti Mobile Industrial Robots, výrobce kolaborativních mobilních robotů; rovněž i Jamie Paik, profesorka na švýcarském technologickém intitutu ETH Lausanne a ředitelka tamní laboratoře rekonfigurovatelné robotiky.

expert days 2
Rozmanitost témat je vskutku široká: Od kolaborace člověka s robotem přes humanoidní komponenty a cloudovou robotiku až po mikro- a bioroboty. Toto interdisciplinární sympozium se zaměřuje na výzkumníky a technology, stejně jako na průmyslové společnosti a začínající firmy, ale také na vědce z oblastí humanitních a sociálních, jakož i na finanční společnosti a investory.
Více informací a registrace: expertdays.schunk.com

expert days 3

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO květen/červen 2024

Vážení čtenáři, dostává se vám k pročtení další číslo časopisu. Vychází po největším elektrotechnickém veletrhu v ČR,...

Nejčtenější články