Bezpečí a komfort: sekce ,Intersec Building‘ v rámci veletrhu Light + Building představuje to nejlepší ze segmentu bezpečnostních technologií a systémů ochrany budov.

Rostoucí zájem o integrované bezpečnostní systémy a ochranu budov a chytrých měst jistě potvrdí i Intersec Building a doprovodné informativní Intersec Forum, jež se ve Frankfurtu konají ve dnech 8. až 13. března 2020 jako součást veletrhu Light + Building. Obě akce nabídnou široký a ucelený pohled na integrované chytré systémy s důrazem na bezpečnost a systémy ochrany budov.

Technologie zajišťující bezpečnost a systémy ochrany budov vždy byly a zůstanou nedílnou součástí veletrhu Light + Building,“ potvrzuje Wolfgang Marzin, prezident a generální ředitel (CEO) společnosti Messe Frankfurt. Svá slova hned doplňuje: „Veletržní akce Intersec Building je věnována integrovaným bezpečnostním technologiím a systémům ochrany budov. Svět technologií chytrých budov se bez tohoto rychle rostoucího sektoru již neobejde a je načase, aby dostal důstojný prostor. Intersec Building v rámci veletrhu Light + Building vyjde vstříc specifickým požadavkům dodavatelů i odběratelů a bude aktivně podporovat digitalizované obchodní modely.

light bulding 1

Výrobci využijí Intersec Building k prezentaci technologií, jež jsou pro bezpečnost a ochranu budov nezbytné. Jedná se především o software na ochranu dat, systémy kontroly vstupu a ostrahu budov. Akce vhodně doplňuje veletrh Light + Building, komplexní platformu představující veškeré aspekty technologií budov. Zájemci jistě ocení větší koncentraci zboží z daného segmentu. „K účinné ochraně moderních budov a infrastruktury budoucnosti před možnými narušiteli je nezbytné, aby byla bezpečnostní technologie zasíťovaná a vždy zahrnuta do plánovací fáze a instalována spolu s inteligentními technologiemi staveb,“ říká Dr. Henrik Kelz, generální ředitel společnosti ZVEI-Services. „Intersec Building, platforma věnovaná bezpečnosti a systémům ochrany budov, je na míru šitá návštěvníkům veletrhu Light + Building.“ Cílem Intersec Building je představit relevantní témata a skloubit poptávku a nabídku tak, aby si návštěvníci mohli vybírat stejně komplexně a pomocí jednoduchých odkazů, jako to činí na internetu.

Hlavním informačním rozhraním nového propojeného segmentu je informační platforma Intersec Forum. Tato konference věnovaná moderním bezpečnostním technologiím představí novinky, nabídne prostor pro debatu o problémech a výzvách v sektoru a otevře prostor pro výměnu nápadů, Intersec Forum slouží jako hlavní informační platforma jež je součástí veletrhu Light + Building zaměřeného na problematiku chytrých technologií a bezpečnostních systémů jako součásti automatizace budov, názorů a informací. „Na této akci se zájemci například dozvědí, jak smysluplně integrovat hardware a software v kontextu zasíťovaných inteligentních technologií budov,“ dodává Wolfgang Marzin.

V březnu 2018 se platformy Intersec Forum aktivně účastnilo a k výměně informací a nápadů přispělo 650 lidí. Akce byla zaměřena na sítě a propojení systémů, produktů a digitálních aplikací v kontextu elektronických bezpečnostních a zabezpečovacích systémů.

light bulding 2

Síť celosvětových veletržních akcí

Intersec Building dodavatelsky podporují dvě globální veletržní sítě: Building Technologies s inovativními obchodními platformami, jako je Shanghai Intelligent Building Technology a IEE – International Escalator and Elevator Expo v Bombaji a také Safety, Security & Fire společně s veletrhem Intersec v Dubaji a akcí Secutech v Tchaj-peji. Díky partnerům může Intersec Building představit na jednom místě – v centrálně položeném Frankfurtu nad Mohanem – širokou škálu inovativních produktů mezinárodních renomovaných firem. Aktuální informace najdete na stránkách Intersec Building: www.Intersec-Building.com.

O Messe Frankfurt

Společnost Messe Frankfurt je největším světovým organizátorem veletrhů, konferencí a eventů s vlastními výstavními prostorami. Na přibližně třiceti místech společnost zaměstnává kolem 2400 zaměstnanců a roční obrat se pohybuje okolo 669 milionů eur. Díky pevným a širokým vazbám s relevantními sektory a rozšířené mezinárodní obchodní sítí dokáže celá skupina poskytovat vysoce efektivní podporu svým zákazníkům a jejich obchodním zájmům. Nabízí širokou škálu služeb nejenom přímo na akcích, ale i on-line. Společnost Messe Frankfurt poskytuje svým zákazníkům po celém světě trvale vysokou úroveň podpory při plánování, organizaci a provozování akcí. Tato široká nabídka služeb zahrnuje pronájem výstavních prostor, realizaci veletržních staveb, marketing, lidské zdroje a catering. Společnost Messe Frankfurt sídlí ve Frankfurtu nad Mohanem. 60 procent jejích akcií vlastní město Frankfurt a zbývajících 40 procent drží spolková země Hesensko.
* předběžné údaje pro rok 2017

Light + Building
Mezinárodní veletrh osvětlení a technologie budov
Frankfurt nad Mohanem, 8.–13. března 2020
Mario Arnold
Tel.: +49 69 7575-5188
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.messefrankfurt.com
www.intersec-building.com
www.light-building.messefrankfurt.com

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO květen/červen 2024

Vážení čtenáři, dostává se vám k pročtení další číslo časopisu. Vychází po největším elektrotechnickém veletrhu v ČR,...