Cube67 je modulární sběrnicový systém společnosti Murrelektronik pro dokonalé decentralizované instalační koncepce. Jeho flexibilita umožňuje realizovat pro každou aplikaci nejvhodnější řešení - kompletně v krytí od IP 20 až do IP 69K.


S moduly Hygienic Design pro Cube67 může systém Cube plně využít své silné stránky také ve strojích a zařízeních v potravinářském průmyslu.

cube67 1
V potravinářství platí obzvláště vysoké nároky na odolnost a možnost čištění použitých komponent. Moduly Cube67 Hygienic Design tyto nároky dokonale splňují. Skládají se z uzavřeného nerezového pouzdra a kruhových konektorů z nerezové oceli V4A (1.4404) a jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno čistit. Disponují vysokým stupněm krytí IP 69K. Instalační koncepce Cube67 tak může být aktivně rozvinuta až do zóny potravin.

cube67 2

To přináší konkrétní úspory:

  • Použitím modulů Cube67 Hygienic Design lze ušetřit za svorkovnice z nerezové oceli, které jsou v potravinářském sektoru obzvláště drahé.
  • Paralelní zapojení jednotlivých kabelů pomocí nerezové mřížky je v sektoru Food & Beverage extrémně náročné a musí být použity velmi drahé speciální kabelové vázací pásky. V případě systému Cube se dostanete přímo do procesu jediným systémovým kabelem. Tím se šetří prostor a významně se snižuje náročnost instalace.
  • Ventilové ostrovy a inteligentní senzory lze efektivním a úsporným způsobem připojit k IO-Link Master modulu.

Pro více informací navštivte www.murrelektronik.cz

Aktuální číslo v prodeji

A-Z ELEKTRO květen/červen 2024

Vážení čtenáři, dostává se vám k pročtení další číslo časopisu. Vychází po největším elektrotechnickém veletrhu v ČR,...